Enorme collectie Air Jordan-sneakers op weg naar veiling

Inhoudsopgave

Help de ontwikkeling van de site en deelt het artikel met vrienden!

Sneakers blijven een van de meest gewilde artikelen in de modewereld. Nadat vorige maand 50 paar zeldzame Nike-kicks werden geveild, hebben we nu een enorme collectie Air Jordan-sneakers voor het grijpen. Stadium Goods en veilinghuis Christie's werken samen om "Original Air Takes Flight: The Evolution and Influence of Air Jordan Sneakers" te presenteren.

Deze collectie bevat 90 zeldzame en klassieke Air Jordans en bevat "door het spel gedragen sneakers, samples en prototypes uit het begin van het merk Air Jordan, zeldzame exclusieve exemplaren en paren gedragen door Jordan's teamgenoten en concurrenten." Het is een uitgebreide kijk op de erfenis van het merk en de impact op de sneakercultuur.

Een van de meest gewaardeerde kavels is een paar Air Jordan 1-2 Development Samples, gemaakt in 1985/86. Deze kicks leggen de basis voor wat de Air Jordan 2 zou worden en zijn erg basic high-tops in wit en crème. Hoewel het niet veel is om naar te kijken, kan hun culturele impact niet worden genegeerd, waarbij de schoenen naar verwachting tussen de $ 120.000 en $ 160.000 zullen verkopen.

Een ander spannend kavel is een ongelooflijk zeldzaam paar Air Jordan 1 High in de iconische zwart-rode colorway. Deze specifieke schoenen waren monsters van verkopers en zijn licht gedragen, wat betekent dat ze hoogstwaarschijnlijk zijn gepast door personeel en winkeliers die geïnteresseerd waren in de aankoop van de sneakers. Dit kavel wordt ook geleverd met een vintage bruin leren aktetas met het Nike-merk en een Nike-catalogus uit 1985 met een advertentie voor de Air Jordan 1. Dit kavel zal naar verwachting tussen de $ 22.000 en $ 25.000 opbrengen.

Er is ook een complete set originele Air Jordan 1-14 schoenen die zijn Airness ontwierp en droeg tijdens zijn tijd bij de Chicago Bulls. De set bevat zelfs twee door Jordan gesigneerde sneakers - de Air Jordan 2 en Air Jordan 6. Deze prachtige set zal naar verwachting tussen de $ 50.000 - $ 70.000 kosten.

Andere opvallende sneakers in de veiling zijn schoenen die Jordan op het veld draagt (Air Jordan 11 "Concord", Air Jordan 12 "Taxi", Air Jordan 13 "He Got Game" en Air Jordan 17) en op de golfbaan (Air Jordan Jordan 11 Golf), een door BJ Armstrong gedragen en gesigneerd paar Air Jordan 9's, een paar Air Jordan Jeter Jet ¾ High Baseball-schoenplaatjes van Derek Jeter en een exclusief Air Jordan 3 + 8 "Kobe Bryant Pack".

Je kunt het volledige assortiment sneakers bekijken via Christie's. De gehele collectie is momenteel tot vandaag te zien bij Christie's New York, de veiling begint op 22 juni om 10:00 uur en eindigt op 30 juni.

U zal helpen de ontwikkeling van de site, het delen van de pagina met je vrienden