Twee Michael Jordan Rookie Cards brengen elk $ 738K op op de veiling

Inhoudsopgave

Help de ontwikkeling van de site en deelt het artikel met vrienden!

Trading cards zijn de laatste jaren big business geworden. Niet langer iets dat kinderen verzamelen voor de lol, ruilkaarten kunnen net zo winstgevend zijn als de aandelenmarkt. Voorbeeld: Gouden Veilingen.

In het weekend verdienden de sportmemorabilia-specialisten een record van $ 33 miljoen aan sportmerchandise. Het grootste deel hiervan was afkomstig van ruilkaarten. De grote verkoper was een door Anthony Davis gesigneerde rookie-kaart die maar liefst $ 1,05 miljoen opleverde. Maar wat het Next Luxury-kantoor enthousiast maakte, was de verkoop van twee Michael Jordan rookie-kaarten.

De Fleer rookie-kaarten uit 1986-87, die zijn Airness mid-dunk weergeven, werden elk verkocht voor een verbazingwekkende $ 738.000. Ja, dat lees je goed. Twee stukken gelamineerde kaart gingen voor $ 1,47 miljoen! Beide kaarten hebben een Gem Mint PSA 10-classificatie gekregen, wat betekent dat ze in onberispelijke staat verkeren, vandaar het hoge prijskaartje.

Wat de verkoop van deze twee kaarten nog opmerkelijker maakt, is de prijsstijging. Slechts een maand geleden ging een PSA 10 Jordan rookie-kaart op 3 januari voor slechts $ 217.000, terwijl een andere in december 2022 voor $ 211.560 werd verkocht.

Paar 1986-87 Fleer Michael Jordan Rookie-kaarten verkopen voor een recordbedrag van $ 738.000 elke laatste nacht bij @GoldinAuctions https://t.co/FcoU5Cbj2F pic.twitter.com/3gCL1xzuWp

- Beckett Media (@beckettmedia) 31 januari 2022

Een van de meer populaire ruilkaarten, meer dan 20.000 Fleer MJ rookie-kaarten uit 1986-87 zijn ter beoordeling aan PSA voorgelegd. Slechts 316 van deze kaarten hebben een Gem Mint 10-certificering ontvangen. Het is verbazingwekkend dat er zoveel zijn geclassificeerd als nieuwstaat, aangezien de Fleer Basketball-kaarten uit 1986-87 berucht zijn vanwege problemen met het centreren van afbeeldingen en problemen met onbetrouwbare hoeken die mogelijk beschadigd zijn.

Samen met de Jordan en Davis rookie-kaarten brachten een aantal andere items het spek naar huis op de veiling. Een door Patrick Mahomes ondertekende patch-rookiekaart uit 2022 werd verkocht voor $ 861.000. Een van de slechts vijf kaarten in omloop, het is de duurste voetbalkaart ooit verkocht. De laatste trui die MJ tijdens zijn laatste wedstrijd droeg, werd ook verkocht voor een nette $ 584.250.

Als je oude speelkaarten of gesigneerde truien hebt liggen, is dit misschien het moment om ze te laten verifiëren en te kijken of je thuis een verborgen jackpot hebt.

GERELATEERD: Surfer vangt de golf van het decennium bij Mavericks

U zal helpen de ontwikkeling van de site, het delen van de pagina met je vrienden